SMS CİNİ

Smscini.com Kurumsal Toplu SMS Sistemi

02324491244

Müşteri Hizmetleri

SIK SORULAN SORULAR


Bu bölüm sayesinde sistemin çalışma biçimi, üyelik ve ödeme işlemleri gibi konular hakkında fikir sahibi olabilir, SMS sistemini kendi site veya programlarınıza nasıl entegre edebileceğiniz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan diğer tüm sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Sistem nasıl çalışıyor?
Sistemimiz, program gerektirmez. Bütün işlemler sitemiz üzerinden online olarak yapılacaktır. web sitemizin alt yapısı üyelik sistemine göre kuruludur. Her üye verilen kullanıcı bilgileri ile sisteme giriş yapabilir. Sistem şu şekilde çalışır; Excel, wod veya text dosyalarındaki bilgiler bizim sitemize 1 tuşla aktarılır veya hızlı bir şekilde sitemizin içinden kişiler rehbere kaydedilir. Bundan sonra istediğiniz zaman istediğiniz kişilere toplu sms yollayabilirsiniz.

Nasıl üye olabilirim? Üyelik ücretli mi?
Üye olmak istiyorum kısmından üyelik başvurusunu yapınız ve istenen evrakları gönderiniz. Sonra cep telefonunuza kullanıcı adı ve şifreniz gelecektir ayrıca test edebilmeniz için hesabınıza 10 adet sms yüklenecektir. Bu işlemlerden sonra Ana sayfa'dan kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaparak sms gönderimi yapabilir sistemimizi test edebilirsiniz.

İstenen Evraklar Neler?
*Bireysel aboneler için abonelik sözleşmesi ve T.C. Kimlik Fotokopisi gönderilmesi yeterli.
*Kurumsal aboneler için abonelik sözleşmesi, T.C. Kimlik Fotokopisi, Vergi Levhası (Şirket için İmza sürküsü ve Beyannamesi) gönderilmesi yeterli.

Abonelik Sözleşmesi Tıklayın
Orginatör Kayıt Formu Tıklayın

Yetkili bayiye elden teslim ediniz veya Öztek Haberleşme ile MNG Kargo anlaşma Kodu=174145880 Lütfen bu numarayla MNG kargodan karşı ödemeli olarak yollayınız.


Üyelik başurusu yaparken kullanılan cep telefonu nedir?
Üyelik kaydında kullanılan cep telefonu sadece kullanıcı adı ve şifreyi alabilmek içindir. Bu numaraya haricen fatura kesilmez ve SMS'ler hiç bir şekilde bu numaraya borçlandırılmaz.

Bu sistemle ne yapabilirim?
Hesabınız tarafımızca onaylandıktan sonra öncelikle siteye giriş yapınız. Daha sonra aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz:
» Kredi kartıyla ödeme veya ödeme bildirim işlemi
» Kişileri rehbere otomatik alma
» Grup oluşturma
» Tekli sms gönderebilme
» Çoklu sms gönderebilme
» Gruba sms gönderebilme
» İleri tarihli gönderebilme
» Doğun günü ve evlilik yıl dönümü otomatik kutlama
» Seçilenlere sms gönderebilme
» Raporları görebilme(Ulaşıp ulaşmadığını kontrol etme)
» Mesaj taslakları oluşturabilme

SMS göndermeye nasıl başlarım?
Siteye ana sayfadan cep telefonuna gelen kullanıcı bilgilerinizi girerek giriş yapın. Tüm işlemler sitenin içinden yapılır. Verileri Excel'e aktarma işlemi sitenin içinde anlatılıyor. Yapamazsanız Ana sayfadaki destek telefonularından birini arayınız.

Sistemimizi test edebilmeniz için hesabınıza yüklediğimiz 10 SMS bitti ise yeniden SMS gönderebilmek için Kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Yaptığınız ödeme anında hesabınıza işlenir ve göndermeye hemen başlayabilirsiniz veya Ödeme bildir sayfasındaki hesap numaralarına havale veya EFT gönderebilirsiniz. Havaleyi yaptıktan sonra aynı sayfadan yaptığınız ödemeyi bildiriniz. Ödemeniz tarafımızca teyit edildikten sonra satın aldığınız sms paketi hesabınıza yüklenecektir. Smsler bitene kadar SMS gönderebilirsiniz.

Nasıl ödeme yapabilirim?
Sitemiz 256 bit SSL sertifikasıyla korunmaktadır.
» Kredi Kartıyla sanal pos veya Mail order olarak sitemizin içinden ödeme yapabilirsiniz
» Banka hesaplarınızı internetten yönetebiliyorsanız interentten havale veya eft yapabilirsiniz
» Banka aracılığıyla havale veya eft yapabilirsiniz
» ATM ( Bankamatik ) Eğer bir banka hesabınız yok ise veya mesai saatleri dışında para göndermek istiyorsanız bankamatiklerden kartsız işlem yoluyla 7 /24 işlem yapabilirsiniz
» Postaneden, posta hesabımıza direkt gönderebilirsiniz

Havale veya EFT yaptıktan sonra lütfen siteye giriş yaparak Ödeme Bildir sayfasından yatırdığınız meblağı bildiriniz.

SMS'lerin geçerlilik süresi ne kadar?
Alınan kontörlerin (SMS'lerin) geçerlilik süresi 1 YIL'dır. 1 yıl içinde kullanılmayan SMS'ler için yöneticilerin kararına göre hareket edilir ve silinip silinmeyeceğine yöneticiler karar verir. Ayrıca 1 Kontör 1 SMS tir.

Ulaşmayan SMS'ler hesabıma geri yüklenir mi?
Evet, SMS gönderdiğiniz numara kullanılmıyorsa iletilemedi olarak durum raporu alırsınız. Bu durumdaki SMS'ler hesabınıza geri yüklenecektir.

Size nasıl güvenebilirim?
5 yıldan fazla deneyim ve 10.000'i aşkın üyeye sahibiz. Ayrıca firmamız Öztek Haberleşme Tic. San. Ltd. Şti. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan Telefon Hizmetleri ve İnternet Hizmetleri konusunda İŞLETMECİ (Operatör) lisansı alarak sesli ve yazılı kısa mesaj hizmetleri konusunda profesyonel hizmet vermektedir. Devletin yetkilendirdiği firmalardanız. Yetkilendirme bilgileri için Tıklayın.

Kendi siteme veya programıma nasıl bağlantı yapabilirim?
Kendi sitenizden otomatik gönderim yapmak için API dosyasını yazılımcınıza iletiniz. Yazılımcınız sitenize(PHP,ASP,JAVA)dilleriyle veya Delphi, Visualbasic, C# gibi dillerde yazılmış programlara uygulayabilir.
Copyright © 2024 SMS CİNİ, Öztek Haberleşme ad ve hesabına Elektronik Haberleşme(SMS) hizmeti vermeye yetkilidir.